Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Niechorze

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

4 500 000 zł363 m² 12 396,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:732 m²

Dochodowa butikowa willa nad morzem W niechorzu Na sprzedaż wyjątkowa, dobrze prosperująca willa o powierzchni użytkowej 363m2 + poddasze położona w malowniczej nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Niechorze,zachodniopomorskie

2 500 000 zł190 m² 13 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Niechorze, dom, restauracja, know how, u Cywila, sprzedaż, dom/biznes z wysoką stopą zwrotu! Wyjątkowa Nieruchomość Komercyjno-Mieszkalna w Sercu Niechorza - Gotowy Biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

500 000 zł22 000 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę położoną około 2 km od Niechorza. Działka o powierzchni 2,2 ha zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka w kształcie nieregularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana przy lesie Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

2 070 000 zł2 180 m² 949,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Niechorzu 500 metrów od morza. Działka o powierzchni 2180 m kw. całość ogrodzona, teren płaski. Wszystkie media przy granicy działki. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Niechorze,zachodniopomorskie

399 000 zł27,02 m² 14 766,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy atrakcyjną okazję inwestycyjną nad Morzem Bałtyckim. Gotowy, w pełni umeblowany apartament położony w kompleksie Baltic Horst w Niechorzu miejscu łączącym komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Niechorze,zachodniopomorskie

585 000 zł39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

W naszej ofercie apartament dwupokojowy z balkonem o powierzchni 39 m , położony w kompleksie Baltic Horst w Niechorzu. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

800 000 zł23 832 m² 33,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną położoną pomiędzy miejscowościami: niechorze i Rewal. Działka o powierzchni 2,38 ha zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

1 000 000 zł598 m² 1 672,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę o łącznej powierzchni 598 m2 w Niechorzu. Przeznaczenie podstawowe działki : handel i usługi oraz lokalizacja pensjonatów i hoteli, o wielkości do 50.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Klifowa

Niechorze,zachodniopomorskie

435 000 zł27,89 m² 15 596,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

W naszej ofercie apartament z tarasem i miejscem postojowym w hali garażowej, położony w kompleksie Baltic Horst w Niechorzu przy ul. Klifowej. Zapraszamy do skorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Niechorze,zachodniopomorskie

735 000 zł48,33 m² 15 207,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- nowa niższa cena! - faktura vat 23%! - możliwość odliczenia vatu również przez osobę fizyczną! Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto. W naszej ofercie wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

180 000 zł3 100 m² 58,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną położoną w miejscowości Niechorze. Działka o powierzchni 3100 m2. Działka leży na terenie płaskim, w planie teren rolny z zakazem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

169 000 zł1 017 m² 166,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ogłoszenia jest działka rekreacyjna położona w Niechorzu. Kompleks działek zaledwie 1200 metrów od plaży - cisza i spokój idealne miejsce do odpoczynku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

4 000 000 zł2 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:120 000 m²

Polecamy Państwu ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny położony zaledwie 2 km od Niechorza i 4 km od Rewala. Obiekt usytuowany jest na działce o powierzchni 12 ha na której zbudowane zostały do.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł740 m² 168,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Własność. Działka położona w Niechorzu w odległości 1500 metrów (idąc drogami) od plaży. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach 20m od drogi na 37m. Działka nie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

943 900 zł38 m² 24 839,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament przy samej plaży - Rezydencja Niechorze | ogródek | widok na morze Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu położonego w Niechorzu, jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

109 000 zł3 000 m² 36,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka klasy rv o powierzchni 3000 m2 położona w cichej miejscowości Lędzin położonej nieopodal Niechorza. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Mazowiecka

Niechorze,zachodniopomorskie

1 305 000 zł208 m² 6 274,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Dochodowy budynek usługowo-mieszkalny położony przy uczęszczanym ciągu handlowym w centrum Niechorza! oferta od właściciela! Czterokondygnacyjny budynek mieszkalny z lokalem użytkowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Niechorze,zachodniopomorskie

440 000 zł31 m² 14 193,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupokojowy z balkonem i miejscem postojowym, położony w kompleksie Baltic Horst w Niechorzu, zaledwie około 200 metrów od szerokiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

1 150 000 zł1 928 m² 596,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Niechorzu (gmina Rewal, powiat Gryfice) zlokalizowana na wjeździe do miejscowości w okolicy nowej stacji kolejki wąskotorowej w drugiej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Niechorze,zachodniopomorskie

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym budynku, położone w ścisłym centrum Niechorza, zaledwie 150 metrów od plaży. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Niechorze,zachodniopomorskie

440 000 zł31 m² 14 193,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesny apartament z balkonem i miejscem postojowym, położony w prestiżowym kompleksie Baltic Cliff w Niechorzu, zaledwie 200 metrów od plaży. Podana cena jest ceną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pocztowa

Niechorze,zachodniopomorskie

2 700 000 zł413 m² 6 537,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:917 m²

Bydynak jednopietrowy o powierzchni zabudowy 273 m2,na parterze znajduje sie część usługowa o powierchni użytkowej 208 m2,w ktorym przez lata prowadzona była restauracja.W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pomorska

Niechorze,zachodniopomorskie

2 800 000 zł230 m² 12 168,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:173 m²

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu o powierzchni 230,1m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeglarska

Niechorze,zachodniopomorskie

785 232 zł43 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament A1 Między Żaglami, niechorze | 42,56 m + ogród | cena: 785 232 zł brutto. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w nadmorskiej inwestycji Między Żaglami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczecińska

Niechorze,zachodniopomorskie

915 000 zł38 m² 24 078,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż apartament w niechorzu, jednej z bardziej znanych nadmorskich miejscowości. Bliskość morza, atrakcji turystycznych oraz licznych punktów usługowych sprawia, że zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Niechorze,zachodniopomorskie

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym budynku, położone w ścisłym centrum Niechorza, zaledwie 150 metrów od plaży. Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żeglarska

Niechorze,zachodniopomorskie

638 400 zł43 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoja Inwestycja w Niechorzu! Twój Luksusowy Apartament nad Morzem! uwaga! - promocja w przedsprzedaży! Dostępne 4 mieszkania Co zyskujesz ? Atrakcyjna cena przedsprzedaży: 17.000 zł netto/m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

631 200 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aldan Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży 2 - pokojowego Apartamentu z tarasem i ogródkiem - tylko 5 minut od nadmorskiej plaży w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Niechorze,zachodniopomorskie

627 000 zł42 m² 14 967,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament nad morzem o wysokim standardzie w Niechorzu, około 300 m od plaży. Apartament usytuowany na parterze budynku o powierzchni 41,80 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarska

Niechorze,zachodniopomorskie

832 587 zł76 m² 10 952,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament klasy premium 76,02 m2, położony nad Bałtykiem w Niechorzu Ten ekskluzywny projekt powstał we współpracy z renomowanym biurem Ostrowscy Architekci, które zadbało o harmonijne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żeglarska

Niechorze,zachodniopomorskie

671 629 zł32 m² 20 910 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 apartamenty w nowoczesnym budynku, położonym w Niechorzu przy ulicy Żeglarska 11. Między Żaglami to inwestycja klasy premium, redefiniująca standardy nadmorskiej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Niechorze,zachodniopomorskie

599 000 zł40 m² 14 790,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wyjątkowy apartament w Niechorzu 350 m od plaży! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żeglarska

Niechorze,zachodniopomorskie

776 376 zł42 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Między żaglami kameralny apartamentowiec nad morzem Tylko 6 mieszkań Niechorze Prezentujemy wyjątkowy, nowoczesny budynek z zaledwie sześcioma apartamentami, zaprojektowanymi z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Niechorze,zachodniopomorskie

1 260 000 zł211 m² 5 982,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:419 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka. Na parterze znajduje się w pełni wyposażone mieszkanie- pokój, sypialnia, kuchnia, łazienka przedpokój, spiżarnia. Budynek posiada obszerny strych a 7 pokoi.