Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Niechorze

Niechorze, zachodniopomorskie

  • 750 000 zł
  • 70,80 m²
  • 10 593,22 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Łukaszcz...

Skontaktuj się

Mieszkanie Niechorze

Niechorze, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

750 000 zł

70,80 m²

10 593,22 zł/m²

Mieszkanie Niechorze

Zaktualizowane: 10 maja 2026

750 000 zł 70,80 m² 10 593,22 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
parter
Liczba pokoi:
2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 750 000 zł (10 593,22 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 70,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
  • Rozkład mieszkania: piętro 0, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Kuchnia: w zabudowie
  • Media: ogrzewanie: inne
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Źródło: biuro nieruchomości: PW Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 10.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 665/BPW/MS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w Niechorzu, tuż przy jeziorze i morzu
Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji nad polskim wybrzeżem - w miejscowości Niechorze.
Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody - zaledwie 80 m od jeziora oraz rezerwatu przyrody Rezerwat przyrody Liwia Łuża, a także tylko 450 m od morza. (...)

Agent

Natalia Łukaszczyk

518 475...

518 475 681

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

518 475...

518 475 681

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości