Apartament, ul. Klifowa
Klifowa, Niechorze, zachodniopomorskie
- 599 000 zł
- 40,50 m²
- 14 790,12 zł/m²
Paweł Trawiński
Skontaktuj się
Apartament, ul. Klifowa
Klifowa, Niechorze, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Apartament, ul. Klifowa
Zaktualizowane: 14 maja 2026
599 000 zł 40,50 m² 14 790,12 zł/m²
2/2
2
2014
tak
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2014Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 599 000 zł (14 790,12 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 40,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2014
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2
- Czynsz: 720 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Angel Estate, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 315/17760/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Klifowa, Niechorze, Rewal, gryficki, zachodniopomorskie
Opis nieruchomości
40,5 m² | balkon z widokiem na latarnię morską | miejsce postojowe w garażu w cenie | pełne wyposażenie
Na sprzedaż wyjątkowy apartament wakacyjny położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji przy ul. Klifowej w Niechorzu. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca nad Bałtykiem, jak i dla inwestorów zainteresowanych dochodowym wynajmem krótkoterminowym. (...)